CSI: Miami
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
CSI: Miami

Dobrodosli na 4um za fanove CSI: Miami
 
HomeHome  PortalPortal  Latest imagesLatest images  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

 

 ~**Moj dnevnik**~

Go down 
AuthorMessage
~CSI: Miami~
Upoznajes Horatia Cainea
Upoznajes Horatia Cainea
~CSI: Miami~


Posts : 87
Join date : 2008-03-06
Age : 29
Location : ...pokretna stolica....

~**Moj dnevnik**~ Empty
PostSubject: ~**Moj dnevnik**~   ~**Moj dnevnik**~ Icon_minitimeMon Mar 17, 2008 9:08 pm

17.03.2008
Dragi dnevnice,
Danas je veoma tuzan dan za moje odeljenje.Seli mi se naj drugarica.....Nemogu da verujem stacemo mi bez nje,sa kim cemo da se prskamo u bari,smejemo,mazimo Njamnjam,pisemo puskice,idemo na rodjuse....JOJ uzas....Ceo dan sam plakala da me sada boli glava uzasno....Tako mi je zao sto ide.,..Ali ipak cemo se vidjati....Svaki vikend ili mesec....ali ton nije to kao sto je bolo ovih 6 godina....Lido nikada te necu zaboraviti uvek ces ostati moja naj Drugarica..... Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Moji su drugovi biseri rasuti po celom svetu a ja sam selica pa ih ponekad sretnem u letu..... Sad Sad Sad Sad Sad
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Nemogu da prestanem da Crying or Very sad Crying or Very sad ....
Back to top Go down
http://www.anahi4ever.niceboard.net
~CSI: Miami~
Upoznajes Horatia Cainea
Upoznajes Horatia Cainea
~CSI: Miami~


Posts : 87
Join date : 2008-03-06
Age : 29
Location : ...pokretna stolica....

~**Moj dnevnik**~ Empty
PostSubject: Re: ~**Moj dnevnik**~   ~**Moj dnevnik**~ Icon_minitimeTue Mar 18, 2008 11:20 pm

18.03.2008
Dragi dnevnice,
Danas je malo veseliji dan....Na fizickom smo po kisi igrali,kosarke,odbojke,fudbala......Danas je padala kise pa nisam isla na trening....Posle je poceo da pada sneg......Eto.....Vidimo se./......
Back to top Go down
http://www.anahi4ever.niceboard.net
 
~**Moj dnevnik**~
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
CSI: Miami :: #CSI FUN# :: *Diary*-
Jump to: